З 11.04 по 13.04 проведений профорієнтаційний тиждень з залученням учнівського самоврядування в Хустському професійному ліцеї сфери послуг.

13 квітня, 2016 § 0

В рамках профорієнтаційного тижня проведено ряд заходів, серед них:

  • 11.04 Виставка робіт гуртка технічної творчості;
  • 12.04 Круглий стіл з роботодавцями.
  • 13.04 День відкритих дверей « Ярмарка професій» (спільно з Хустським міськрайонним центром зайнятості) з запрошенням випускників м. Хуст та Хустського району. Ознайомлення випускників з навчальною матеріально-технічною базою ліцею.

Гості мали можливість побачити дефіле-шоу «Тіні минулого», яке підготували учні з професій перукар (перукар – модельєр), кравець і швачка.

Демонстрацію одягу та зачісок виконали учні, яку займаються в гуртку «Театр моди».

Також до уваги присутніх було представлено майстер –  класи із професії офіціант, бармен на теми: «Складання серветок» та сервірування столу на тему: «Вечір на морі». Майстер –  клас із професії перукар (перукар-модельєр) на тему: «Техніка виконання голлівудських хвиль».

Лідери учнівського самоврядування нашого навчального закладу, презентували свої професії, які вони обрали при вступі у наш навчальний заклад.

Випускники шкіл ознайомились з навчальною матеріально-технічною базою ліцею, а саме: з сучасними виробничими майстернями, аудиторіями та комп’ютерним класом.

Заходи пройшли на відповідному рівні, запрошеним гостям було цікаво прослухати та отримати корисну інформацію яка можливо допоможе їм при виборі майбутньої професії.

IMG_3602 IMG_3603 IMG_3604 IMG_3608 IMG_3610 IMG_3611 IMG_3613 IMG_3618 IMG_3623 IMG_3625 IMG_3627 IMG_3636 IMG_3639 IMG_3643IMG_3601