Умови навчання

В ліцеї створена відповідна матеріально – технічна база для професійної підготовки та належні умови для навчання, дозвілля та проживання учнів.

Для проведення теоретичних та виробничих занять обладнано 8 кабінетів, 1 комп’ютерний клас підключений до мережі «Internet» та 7 навчально – виробничих майстерень. Є бібліотека, спортивний зал, спортивний майданчик та медпункт.

Учням, що проживають по за межами м. Хуст, пропонується гуртожиток (проживання безкоштовне).

Хустський професійний ліцей сфери послуг співпрацює з багатьма підприємствами, які є засновниками робітничих кадрів для сфери побуту та легкої промисловості, а також перукарнями та салонами краси м. Хуст та області. Тут учні проходять виробничу практику під час якої знайомляться з умовами праці, вдосконалюють свої професійні вміння та навички, закріплюють знання отримані на уроках професійно – теоретичної підготовки та виробничого навчання. Після завершення навчання випускники ліцею отримують роботу за фахом на підприємствах міста та області.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

 

В ліцеї створені умови для навчання осіб з особливими освітніми потребами, забезпечено їх безперешкодний доступ до приміщень навчально-побутового корпусу, що розташовані на першому поверсі: навчальні кабінети, приміщення побутового призначення.

 

Дозвілля
 
 

Для організації дозвілля створена матеріальна база, яка включає бібліотеку, спортивний зал і майданчик. На території ліцею розміщений гуртожиток.

Навчальний процес в ліцеї поєднується з позакласними заходами: заняттями в гуртках, конкурсами професійної майстерності, олімпіадами, вікторинами, тематичними виховними годинами, де учні реалізовують свої творчі здібності, розвивають особистісні якості, показують професійні знання та уміння.

В ліцеї функціонує 3 гуртки та 3 спортивні секції. Серед них: гурток технічної творчості «Театр мод», патріотичний гурток «З Україною в серці», вокальний ансамбль “Чарівниці”, спортивні секцій з волейболу, баскетболу та настільного тенісу. Керують роботою гуртків технічної творчості та художньої самодіяльності досвідчені майстри своєї справи, які багато уваги приділяють індивідуальній роботі з учнями, що сприяє розкриттю їх творчих здібностей, збагачує духовний світ дітей, розвиває їх особистість. Результат роботи – постійна участь гуртківців в обласних виставках та оглядах.

Класні керівники, майстри виробничого навчання, вихователі гуртожитку організовують заходи культурного, соціального, спортивного та виховного спрямування.

Виховна робота в ліцеї – це спосіб життя учнівського колективу, усі аспекти якого підлягають тій чи іншій меті і забезпечують заданий результат. Робота кожного педагога спрямована на забезпечення виконання державних програм, щодо організації розумового, морального, естетичного, правового, економічного та фізичного виховання.

У ліцеї діє налагоджена система організації виховної роботи. Щосереди проводяться виховні години класного керівника, щочетверга – різнотематичні виховні заходи в гуртожитку. Стало вже доброю традицією в ліцеї проведення таких заходів: козацькі забави, святкові вечори, конкурсно-розважальні програми, конкурси професійної майстерності, предметні тижні, а також заходи, присвячені визначним подіям та датам.

З метою демократизації роботи ліцею діють органи учнівського самоврядування (Рада лідерів, Рада гуртожитку, старостат).