Гуртожиток

Гуртожиток нашого навчального закладу освіти було здано в експлуатацію в 1990 році. Він розрахований на 310 ліжко-місць. В ньому розміщено 74 кімнати для проживання по 2, 3 та 4 чоловіки в кожній кімнаті. Гуртожиток облаштований 4-ма кухнями, ізолятором з медпунктом, побутовими кімнатами, кімнатою для прання та сушіння одягу та білизни, кімнатою гігієни, душовими, умивальниками та туалетами. Станом на 01 січня 2021 року в гуртожитку ліцею проживає 113 учнів. Для учнів нашого ліцею проживання в гуртожитку безкоштовне.

Послідовна та системна робота у гуртожитку проводиться відповідно до Положення про учнівський гуртожиток Хустського професійного ліцею сфери послуг та Правил внутрішнього розпорядку в учнівському гуртожитку. Заступник директора з НвихР, вихователі гуртожитку, класні керівники, майстри виробничого навчання, учнівська Рада гуртожитку – діяльність яких спрямована на створення комфортних житлово-побутових умов для проживання учнів, систематичного оформлення кімнат та приміщень загального користування.

Рада гуртожитку – важливий орган колективної управлінської діяльності учнів в гуртожитку. До складу Ради гуртожитку входять кращі учні, відмінники навчання, спортсмени, активісти громадсько-суспільного життя ліцею. Актив Ради разом з представниками адміністрації, вихователями гуртожитку ретельно планують зміст основних заходів на поточний місяць, вирішують поточні побутові питання. Члени ради на протязі навчального року проводять найрізноманітніші заходи, конкурси, презентації та інші міроприємства, серед яких слід відмітити наступні: конкурс ерудитів Що? Де? Коли?, День Козацтва, тижні безпеки дорожнього руху; вечори: до Дня Святого Миколая, новорічних та різдвяних свят, Андріївські вечорниці; співбесіда «Молодь проти СНІДУ» та цілий ряд інших міроприємств.

Велика увага приділяється формуванню навичок здорового способу життя учнів гуртожитку, з цією метою проводяться спортивні змагання з різних видів спорту, зустрічі з учасниками АТО нашого регіону, лікарнями, волонтерами АТО, представниками громадських організацій.

 

Керівний склад гуртожитку:

Комендант гуртожитку –                  О. О. Часіна

Вихователі гуртожитку –                 М. П. Бурак

                                                                  С. М. Василинець

 

Медичний працівник –                          О. В. Гричка

Голова Ради гуртожитку –                М. М. Кикина

 

Платні послуги:

Проживання учнів, студентів інших навчальних закладів м. Хуст (де відсутні гуртожитки) проводиться згідно затвердженого кошторису та двостороннього договору. Вартість проживання за 2021 – 2022 навчальний рік становить 4500 грн.

Положення про забезпечення гуртожитком осіб, які здобувають освіту в Хустському професійному ліцеї сфери послуг

Розрахунок вартості проживання в гуртожитку