До дня вшанування пам’яті учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС проведена виховна бесіда: «Чорнобиль не має минулого часу».

16 грудня, 2013 § 0

Головною метою заходу було: розширити знання учнів про Чорнобильську трагедію, наголосити про потенційну небезпеку радіації для усього живого, розповісти про ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, показати, що чужої біди немає. Вчити застосовувати у повсякденному житті елементарні радіаційно-гігієнічні навички. Виховувати любов до рідного краю, природи; виховувати людяність, доброту та згуртованість.

До дня вшанування пам’яті учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС проведена виховна бесіда: «Чорнобиль не має минулого часу». До дня вшанування пам’яті учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС проведена виховна бесіда: «Чорнобиль не має минулого часу».