Силадій Олена Олександрівна

Особисті дані  Силадій Олена Олександрівна, 17.09.1976 р.н.
Освіта  1998 р., Хмельницький технологічний університет Поділля, технологія і конструювання швейних виробів, інженер – конструктор
Стаж педагогічної роботи 4 роки
Рік та результати останньої атестації 2002 р., присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії»
Підвищення кваліфікації 2018 р., БІНПО ДВНЗ «УМО», свідоцтво СПК – 35946459-000267-18 від 27.04.2018 р. (викладачів професійно-теоретичної підготовки)

2018 р., учасник тренінгу «Методичні основи розроблення SMART – комплексів для підготовки кваліфікованих робітників»

Посада Викладач спеціальних дисциплін швейного профілю
ПЕДАГОГІЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ
Мета атестації педагогічного працівника На присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст першої категорії»
Методична проблема, над якою працює педагог «Інноваційні педагогічні технології та їх застосування на уроках професійно-теоретичної підготовки»
Відкриті уроки на рівні навчального закладу – «Малюнки на тканинах. Забарвлення

тканин» – 2018 р.

– «Пошивні властивості тканин» – 2018 р.

– «Натуральний шовк» – 2017 р.

Методичні напрацювання – «Збірник графічних матеріалів по обробці чоловічих брюк» – 2018 р.

– Робочий зошит для лабораторно – практичних робіт з предмету «Технологія виготовлення одягу» з професії кравець (2-3 розряд) – 2018 р.

Робочий зошит розроблений з метою допомоги учням професійно – технічних навчальних

закладів у засвоєнні і закріпленні теоретичних знань предмету, формуванні вмінь та навичок виконання операцій з пошиття виробів із різних матеріалів.

Методичні розробки уроків:

– «Малюнки на тканинах. Забарвлення

тканин»

– «Пошивні властивості тканин»

– «Натуральний шовк»

Участь у роботі творчих груп, методичних об’єднаннях – Участь у розробці освітніх програм з професії кравець – 2018 р.

– Участь у роботі творчої групи над розробкою робочих навчальних планів та програм на модульно-компетентнісній основі – 2018 р.

– Участь у створенні електронного навчально-методичного комплексу з професії швачка (1-4 розряди) – 2017 р.

Доповіді на тему:

– «Активізація мислення учнів та розвиток їх самостійності на уроках теоретичного навчання»;

– «Розвиток творчого мислення учнів на уроках спеціального малювання».

ПОЗАНАВЧАЛЬНА ДІЯЛЬНІСТЬ
Проведені заходи: – «Формування навичок здорового способу життя»
– «Мода, краса та здоров’я сучасної молоді»