Навчально-практичний центр перукарського мистецтва

Відповідно до наказу № 126 від 19.04.2019 р. департаменту освіти і науки облдержадміністрації «Про створення навчально-практичного центру (за галузевим спрямуванням)» та наказу № 58 від 07.05.2019 р. Хустського професійного ліцею сфери послуг «Про створення навчально-практичного центру з професії перукар (перукар-модельєр)» 23 травня 2019 року на базі Хустського професійного ліцею сфери послуг відбулося урочисте відкриття навчально – практичного центру перукарського мистецтва.

Головним завданням центру є вдосконалення практичної підготовки кваліфікованих робітників, можливості впровадження в освітній процес новітніх виробничих технологій із застосуванням сучасного обладнання та інструментів, надання можливості педагогічним працівникам ЗП(ПТ)О проходити підвищення кваліфікації та стажування на сучасному обладнанні.

Напрями діяльності навчально – практичного центру перукарського мистецтва:

  • Співробітництво з приватними перукарнями, ЗП(ПТ)О області, місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, державними і громадськими організаціями, іншими зацікавленими органами щодо впровадження інноваційних підходів до здійснення системного комплексного, орієнтованого на практику освітнього процесу.
  • Реалізація завдань щодо впровадження у навчально-виробничий процес сучасних методик професійного навчання із застосування новітніх педагогічних та виробничих технологій, техніки, обладнання, інструментів і матеріалів.
  • Створення цілісної системи новітніх методик професійного навчання на основі вивчення кращого досвіду та його впровадження в інших закладах освіти.
  • Інформатизація і комп’ютеризація процесу професійного навчання.
  • Надання консультаційної, інформаційної та практичної допомоги.
  • Проведення майстер-класів для педагогічних працівників та спеціалістів підприємств сфери послуг регіону, їх інформаційне забезпечення.
  • Здійснення обміну досвідом роботи, науково-технічною інформацією за напрямами своєї діяльності.
  • Пропагування сучасних технологій, досягнень науково-технічного прогресу і їх впровадження в побутову галузь.
  • Налагодження співпраці з місцевими органами виконавчої влади, підприємствами – виробниками матеріалів, техніки та обладнання сфери обслуговування.