Матеріально-технічна база навчально-практичного центру

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України № 680 від 10.05.2017 р. «Про затвердження переліку сільськогосподарської техніки, обладнання, матеріалів та устаткування, яке передбачається придбати за бюджетні кошти», для належного функціонування навчально-практичного центру було придбано швейне обладнання та комплекс САПР, закуплено промислові швейні машини «Typical» (2 шт.), промислові швейні машини «Type Special» (6 шт.), оверлок «Typical» (краєобметувальна машина 3-х ниткова) 1 шт., оверлок «Typical» (краєобметувальна машина 5-ти ниткова) 1 шт., півавтомат (пряма петля) «Type Special» – 1 шт.;  розкрійне обладнання: машина розкрійна осноровочна «Santian», пересувний розкрійний шабельний ніж «Type special 8»; обладнання для волого-теплових робіт: прасувальний стіл Silter TS GPS 77, праска з парогенератором Super, парогенератор з паровою щіткою, прес дублюючий «Type Special»; комп’ютерне  обладнання в комплекті САПР (система автоматизованого програмування в швейній промисловості).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Виробничі майстерні швейного профілю

Виготовлення замовлень є стабільним джерелом збільшення надходження позабюджетних коштів Хустського професійного ліцею сфери послуг, що дає нам можливість динамічно розвиватися,  удосконалювати навчально – виробничий процес.

За рахунок коштів спеціального фонду було придбано для виробничої майстерні швейного профілю № 7 обладнання та засоби малої механізації на суму 30 тис. грн. А саме:

  • універсальні швейні машини фірми BROTHER XL 5010; 5020; 5030; 6452; 1520 (5 шт.);
  • універсальні швейні машини фірми TYPICAL GC 6150 (10 шт.) ;
  • спеціальна обметувальна швейна машина 6М (1 шт.);
  • праски парові ORI – 022 (4шт.);

засоби малої механізації: універсальний утримувач лапок, лапка для застрочування потайної тасьми «блискавка», лапка з підпружиненим бортиком, пристої для підгину низу та інші.


 

 

 

 

 

 

 

 

У рамках регіональної програми розвитку системи ПТО на 2012 – 2016 рік Закарпатською обласною радою на 2013 рік було виділено кошти для придбання сучасного швейного обладнання, інструментів, пристроїв на суму 96 760 грн., за які для виробничої майстерні швейного профілю № 2 закуплено все необхідне швейне обладнання:

  • універсальні швейні машини Anysew AS 7340 (12шт.);
  • універсальні швейні машини FDMFD 8700 (3 шт.);
  • універсальні швейні машини фірми TYPICAL GC 131012 (1 шт.);
  • спеціальна швейна машина для виметування петель Anysew AS 783 (1 шт.);
  • спеціальна обметувальна швейна машина AS 747 (1шт.);
  • парогенератор з праскою Silter 2035 (4 шт.).

 

 

 

 

 

 

 

Кабінети спеціальних дисциплін

Для здійснення професійно-теоретичної підготовки з професії кравець, закрійник обладнано 4 кабінети спеціальних дисциплін та 1 комп’ютерний клас підключений до мережі «Internet».

Навчання учнів здійснюється за новими сучасними освітніми технологіями. Педагогічний колектив працює над впровадженням інтерактивних методів та інноваційних технологій навчання. У процесі навчання широко використовуються новітні комп’ютерні технології та  технічні засоби навчання.

Кабінет обладнання та охорони праці

Кабінет спеціального малювання

Кабінет конструювання одягу та матеріалознавства

Кабінет виготовлення одягу

Кабінет інформатики та інформаційних технологій