Діяльність

Наказом Міністерства освіти і науки України від 23.10.2014 № 1199 затверджений перелік професійно-технічних навчальних закладів, на базі яких може здійснюватись стажування майстрів виробничого навчання, педагогів професійного навчання та викладачів спеціальних предметів. До цього переліку включено Хустський професійний ліцей сфери послуг з професій кравець, швачка.

Організація підвищення кваліфікації здійснюється відповідно до Порядку підвищення кваліфікації педагогічних працівників професійно-технічних навчальних  закладів, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України 30.04.2014 № 535, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18.07.2014 за № 840/25617.

На базі навчально-практичного центру сучасних швейних технологій і дизайну при Хустському професійному ліцеї сфери послуг оголошується набір на курси підвищення робочої кваліфікації з освоєнням новітніх швейних технологій з професії швачка, кравець, закрійник.

Шановні колеги!

Хустський професійний ліцей сфери послуг  з метою підвищення кваліфікації (стажування) майстрів виробничого навчання та викладачів професійно-теоретичної підготовки проводить навчання за професіями:
швачка, кравець, закрійник

 

По закінченню навчання за обраною темою слухачі отримують довідки про проходження стажування, сертифікати та учбові матеріали на електронних носіях.

 Стажування

Програма стажування педагогічних працівників швейного профілю на базі НПЦ СШТіД

Плановий кошторис на стажування педагогічних працівників на 2021 рік

Договір про стажування педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти

Перепідготовка дорослого населення

Цільові курси

Орієнтовна вартість курсу:

  • пошив жіночих штанів 296 грн. (із розрахунку на 10 осіб);
  • пошив спідниці 253 грн. (із розрахунку на 10 осіб).

Інформація за телефоном: (03142) 4-30-16, 4-31-07

Майстер-класи

денна форма навчання до 6 годин
(індивідуальне або групове навчання)

№ з/п Тема Кількість годин Термін проведення
1 Технологія пошиття штор, ламбрекенів 6

Постійно, протягом навчального року

2 Пошиття кишень різних видів із застосуванням інноваційних технологій 4
3 Новітні способи обробки жіночої сукні (обробка горловини, пройм, застібок) 4
4 Сучасні способи обробки молодіжних поясів

2

Упровадження інноваційних виробничих технологій

ЕЛЕКТРОННА БАЗА КОМПЛЕКСНО-МЕТОДИЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ З ПРОФЕСІЇ КРАВЕЦЬ

До уваги викладачів та майстрів виробничого навчання швейного профілю ЗП(ПТ)О. З досвіду роботи педагогічних працівників швейного профілю Хустського професійного ліцею сфери послуг.

З метою опанування новітніх виробничих технологій, найсучасніших досягнень із застосуванням новітнього обладнання, інструментів і матеріалів, пропонуємо ознайомитися з презентаціями на тему: «Різновиди кишень у сучасному верхньому жіночому одязі», «Обробка відкладного коміра з відрізною стійкою у жіночих жакетах».

З метою опанування новітніх виробничих технологій, найсучасніших досягнень із застосуванням новітнього обладнання, інструментів і матеріалів на базі НПЦ згідно з планом роботи проводяться майстер-класи та семінари-практикуми для педагогічних працівників швейного профілю. Програми заходів передбачають теоретичні відомості з новітніх виробничих технологій, практичне виконання робіт за сучасними виробничими технологіями.

Урок виробничого навчання “Обробка верхнього зрізу штор на петлях (потайних петлях), зав’язках, на люверсах” майстер в/н О. М. Величко