Діяльність

НПЦ перукарського мистецтва забезпечує впровадження в освітній процес сучасних технологій перукарських послуг, здійснює підготовку, перепідготовку, підвищення кваліфікації, незайнятого населення, робітників сфери послуг та педагогічних працівників ЗП(ПТ)О, фізичних осіб за новітніми технологіями із застосуванням сучасних матеріалів, обладнання та інструментів.

В НПЦ створені належні умови для проведення уроків виробничого навчання, відпрацювання всіх тем навчальної програми, так як заклад освіти спрямований на практичну підготовку кваліфікованих робітників. З метою опанування новітніх виробничих технологій, найсучасніших досягнень із застосуванням новітнього обладнання, інструментів і матеріалів на базі НПЦ згідно з планом роботи проводяться майстер-класи та семінари-практикуми. Програми заходів передбачають теоретичні відомості з новітніх виробничих технологій, практичне виконання робіт за сучасними виробничими технологіями. Пропонуємо Вашій увазі майстер-клас виконаний майстром виробничого навчання Бойсак Н.М. на тему «Сучасна вечірня зачіска у європейському стилі».

З метою впровадження та поширення досвіду з використання сучасних перукарських технологій 27 січня майстром виробничого навчання Лесюк О.М. було презентовано доповідь для педпрацівників перукарського профілю на тему: “Тенденції моди в перукарському мистецтві на 2021 р.”.