Навчально-практичний центр сучасних швейних технологій і дизайну

Передумовою першого в Закарпатській області навчально-практичного центру сучасних швейних технологій та дизайну був наказ МОН України №294 від 23.02.2017 року «Про затвердження Переліку ПТНЗ на базі яких будуть створені навчально-практичні центри у 2017 році».

Наш заклад освіти отримав цільову субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на модернізацію та оновлення матеріально-технічної бази ПТНЗ затвердженого постановою Кабінету Міністрів України 30.11.2016 року №925 в сумі 330 тис. грн. З обласного бюджету було виділено 95,0 тис. грн. для проведення ремонту приміщення під навчально-практичний центр.

На підставі наказу Департаменту освіти і науки облдержадміністрації №204 від 30.06.2017 року «Про створення НПЦ СШТіД на базі Хустського професійного ліцею сфери послуг» та наказу по Хустському професійному ліцею сфери послуг №73 від 05 липня 2017 року «Про створення НПЦ СШТіД на базі Хустського професійного ліцею сфери послуг».

Після проведення офіційних тендерних процедур через систему Prozorro навчальним закладом було закуплено 17 шт. найсучаснішого швейного обладнання та комплекс САПР (система автоматизованого програмування одягу в легкій промисловості).

Основними напрямками діяльності навчально-практичного центру сучасних швейних технологій і дизайну є:

  1. Вивчення та впровадження в навчально-виробничий процес прогресивних технологій швейної галузі.
  2. Здійснення співпраці з роботодавцями (швейні підприємства, ательє, приватні швейні майстерні, зацікавлені установи), із заводами-виробниками тканин для впровадження в роботу навчально-практичного центру передового виробничого досвіду.
  3. Вивчення та впровадження в навчально-виробничий процес оновленої версії системи автоматизованого проектування одягу САПР JULIVI, яка складається з чотирьох основних комплексів – Дизайн, Конструктор, Манекен, Розкладальник.
  4. Пошиття швейних виробів за індивідуальними замовленнями населення, маспошиття з використанням прогресивних технологій обробки, сучасних клейових матеріалів, комп’ютерної системи САПР JULIVI.
  5. Підвищення кваліфікації педагогічних працівників ПТНЗ швейного напрямку, робітників швейних підприємств, стажування майстрів виробничого навчання та викладачів професійно-теоретичної підготовки за професіями “Швачка”, “Кравець”, “Закрійник”.

Запрошуємо на стажування

Шановні педагогічні працівники ЗП(ПТ)О!  У рамках співпраці з НМЦ ПТО у Закарпатській області запрошуємо Вас пройти стажування на базі Навчально практичного центру ,сучасних швейних технологій і дизайну нашого закладу освіти:
                      .
Під час проходження стажування Ви отримаєте:

  • можливість реалізувати свої знання, розкрити свій потенціал;
  • теоретичне підвищення кваліфікації з професії швачка, кравець шляхом індивідуального чи курсового навчання;
  • під час стажування Ви отримуєте можливість стажування в умовах найсучаснішого швейного обладнання та за новітніми технологіями виробництва .