25-26 червня 2019 року державна кваліфікаційна атестація

26 червня, 2019 § 0

Одним з найважливіших показників якості професійної підготовки учнів є державна кваліфікаційна атестація – завершальний етап навчально-виробничого процесу, коли випускники мають можливість показати свої знання, вміння та навички, які вони здобули у стінах закладу освіти.

З 25 червня в закладі освіти розпочалися державні кваліфікаційні атестації у випускних групах з професій: обліковець з реєстрації бухгалтерських даних; перукар (перукар-модельєр). 

Проводилася державна кваліфікаційна атестація на присвоєння робітничих кваліфікацій з вказаних професій. Цей підсумковий контроль проходив у два етапи: виконання учнями кваліфікаційної пробної роботи наприкінці виробничої практики на підприємствах різних галузей промисловості, сфери послуг, в установах, організаціях; складання державного кваліфікаційного іспиту.    

Державні кваліфікаційні комісії під головуванням провідних спеціалістів підприємств – замовників кадрів, розглянувши підсумкові оцінки успішності, результати виконання кваліфікаційних пробних робіт, складання державного кваліфікаційного іспиту, приймали рішення про присвоєння певного рівня робітничої кваліфікації та видачу диплома кваліфікованого робітника випускникам ліцею.

Сподіваємося, що знання, вміння і навички, які учні здобули в закладі освіти допоможуть їм стати гідною робітничою зміною, здатною до саморозвитку та самореалізації, конкурентоспроможними на ринку праці. Підприємства, установи, організації області готові надати їм перші робочі місця.

Вітаємо випускників! Бажаємо молодим робітникам творчих успіхів, професійного зростання, успішної праці в ім’я розбудови економіки України.