23.-26.06.2020 р. Державна кваліфікаційна атестація учнів групи № 13 з професії перукар (перукар-модельєр).

26 червня, 2020 § 0

Одним з найважливіших показників якості професійної підготовки учнів є державна кваліфікаційна атестація – завершальний етап навчально-виробничого процесу, коли випускники мають можливість показати свої знання, вміння та навички, які вони здобули у стінах закладу освіти.

В закладі освіти проведено державну кваліфікаційну атестацію у випускній групі з професії перукар (перукар-модельєр). У зв’язку із продовженням адаптивного карантину до31.07.2020 р. по всій території України державна кваліфікаційна атестація проходила із дотриманням всіх протиепідемічних заходів та вимог відповідно до затвердженого графіку.

Цей підсумковий контроль проходив у два етапи: виконання учнями кваліфікаційної пробної роботи та захисту дипломних робіт.   Пробні кваліфікаційні роботи були виконані на рівні, який відповідає кваліфікаційному рівню «перукар 2-го класу». Окрім перукарської роботи, оцінювалась і вдалість вибору образу і зачіски для конкретної моделі, те, наскільки вони підкреслюють переваги зовнішності і приховують недоліки. Згідно переліку завдань пробних кваліфікаційних робіт учні виконували роботи різної складності, демонструючи набуті професійні навички, проявляли фантазію. Під час виконання кваліфікаційних  пробних робіт всі учні проявили самостійність, творчість,  креативність та професіоналізм.

Кваліфікаційна комісія розглянула результати учнівських пробних кваліфікаційних робіт, зведені відомості успішності та встановила відповідність рівня професійної підготовки учнів до вимог Державного стандарту з професії та їх готовність самостійно виконувати завдання згідно з кваліфікаційною характеристикою.

Члени державної кваліфікаційної комісії відзначили якісну підготовку учнів і запевнили, що такі кваліфіковані робітники завжди будуть мати попит на ринку праці. За результатами державної кваліфікаційної атестації  29 учням присвоєна кваліфікація перукар, перукар 2 класу.

Сподіваємося, що знання, вміння і навички, які учні здобули в закладі освіти допоможуть їм стати гідною робітничою зміною, здатною до саморозвитку та самореалізації, конкурентоспроможними на ринку праці.

Вітаємо випускників! Бажаємо молодим робітникам творчих успіхів, професійного зростання, успішної праці.