20.04.2021 – 27.04.2021 року Тиждень з охорони праці. 28 квітня – Всесвітній день охорони праці та безпеки на робочому місці.

28 квітня, 2021 § 0

Цього  року для проведення  Всесвітнього  дня безпеки та охорони праці МОП  визначила   гасло: «Передбачати,  готуватися  та реагувати  на кризу— Інвестуймо зараз у стійкі системи БЗР»

Сьогодні через пандемію СOVID-19 у ряді країн роботодавці, працівники та населення в цілому зіткнулися  з безпрецедентними проблемами щодо вірусу та багатьох наслідків, які він спричинив  у сфері  праці.  Пандемія торкнулася майже кожного аспекту світу праці – від ризику передачі вірусу  на робочих місцях до ризиків щодо безпеки та здоров’я (БЗР) на роботі, що виникли внаслідок ужиття заходів з ослаблення поширення вірусу.

Всесвітній день охорони  праці  у 2021 році присвячений  залученню та використання  потенціалу елементів системи безпеки та гігієни праці, визначених  у Конвенції  №187 про  основи,  що  сприяють  безпеці  та гігієні праці  на роботі. З нагоди Всесвітнього дня охорони праці  та з метою привернення  уваги  усіх  учасників  навчально – виховного процесу до питань безпеки та здоров’я  учнів, зміцнення  в бік нових форм організації  праці та навчання, зокрема  масштабний перехід  на дистанційне  навчання, спрямованим на посилення  життєстійкості  та протидії  нинішнім і майбутнім кризам  в нашому навчальному закладі проведено «Тиждень  охорони  праці» під девізом: «Передбачати,  готуватися  та  реагувати  на кризу— Інвестуймо зараз у стійкі системи БЗР» Тому, усвідомлюючи  важливість порушеного питання та перспективу його вирішення в навчальному закладі проведено ряд  профілактичних заходів спрямованих на  їх запобігання. Зокрема проведено  круглий стіл  з учнями  на  тему: «Як запобігти поширенню інфекції за наявності симптомів COVID- 19»; «Алгоритм дій  у разі виявлення ознак або проявів підозри на COVID -19», проведено  виставку  стіннівок  та малюнків.  Кращі роботи  учасників приуроченого  до «Тижня з охорони праці» нагороджено грамотами.