14-16 березня 2019 року ліцей взяв участь у роботі Десятої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2019»

18 березня, 2019 § 0

14 – 16 березня 2019 року в Київському палаці дітей та юнацтва відбулася головна подія освітньої галузі України – Десята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2019», організатором якої є компанія «Виставковий Світ» за підтримки й участі Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України. 750 учасників із 25 регіонів України та 12 країн світу взяли участь у роботі виставки.

Учасником делегації був і Хустський професійний ліцей сфери послуг. На міжнародній виставці заклад освіти  презентував швейні вироби, створені в НПЦ СШТіД, друковану продукцію та інформаційний банер.

За участь у Конкурсі з тематичної номінації «Упровадження інноваційних освітніх і виробничих технологій – ефективний засіб підвищення якості підготовки кваліфікованих кадрів» заклад освіти нагороджений дипломом та срібною медаллю.

У рамках заходу відбувалися науково-практичні конференції, експертні дискусії, семінари, круглі столи, дискусійні панелі, презентації, майстер-класи. Кожен учасник виставки мав нагоду презентувати фахівцям і громадськості свій внесок у реформування освітньої галузі, представити інноваційні технології навчання та творчі досягнення.