11 січня 2022 року відбулось чергове засідання педагогічної ради ліцею

11 січня, 2022 § 0

11 січня відбулося чергове засідання педагогічної ради, на якому було підведено підсумки роботи за І семестр 2021/2022 навчального року та окреслено основні завдання, якы стоять перед колективом закладу освіти у наступному семестрі.

Погребняк Т.М., заступник директора з НВР, підвела підсумки навчально-виробничої діяльності за І семестр; проаналізувала стан ведення журналів теоретичного та виробничого навчання.

Лукашенко М.М., заступник директора з НВР, ознайомила присутніх зі станом виховної роботи в закладі освіти, підсумувала роботу за І семестр, а також наголосила на основних напрямах виховної роботи у наступному семестрі, звернула увагу на питання контролю за відвідуванням учнями навчальних занять.

Дулкай О.І., інженер з охорони праці,  виступила з доповіддю про стан охорони праці, техніки безпеки, виробничої санітарії під час освітнього процесу.

Мальцева Т.О., проаналізувала результати директорських контрольних робіт та моніторинг рівня навчальних досягнень учнів (якості знань) за І семестр, здійснила порівняння з попереднім навчальним роком, наголосивши на проблемах, над усуненням яких потрібно працювати.

Пригара Д.М., директор, зупинився на головних завдання, які стоять перед педагогічним колективом у ІІ семестрі 2021/2022 н.р.  

Також у ході засідання було затверджено список учнів, кандидатів на отримання дипломів кваліфікованого робітника з відзнакою.