09 – 13.12.2019 – Всеукраїнський тиждень права

13 грудня, 2019 § 0

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України 24.07.2019 року №568-р „Про затвердження плану заходів з проведення у 2019 році Всеукраїнського тижня права”, на виконання розпорядження голови Закарпатської обласної державної адміністрації 01.10.2019р. №533 „Про обласний план заходів із проведення у 2019 році Всеукраїнського тижня права”, наказу департаменту освіти і науки Закарпатської облдержадміністрації 07.10.2019р. №232 „Про затвердження Плану заходів із проведення у 2019 році Всеукраїнського тижня права” в нашому закладі освіти у період з 9 по 13 грудня 2019 року проведений Всеукраїнський тиждень права. Згідно затвердженого плану проведені наступні заходи:

– в групах ліцею проведено Всеукраїнський урок на тему „Права людини” з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини;

– в бібліотеці ліцею оформлено книжкову виставку про права людини та іншої літератури правового змісту;

– учні групи №22 з професії «кравець» прийняли участь у інтернет – уроці «Молодіжна правнича платформа – впевнена позиція на юридичному полі» у форматі веб – конференції», який проводився Луганським державним університетом внутрішніх справ імені Е.О.Дідоренка;

– учні групи №13 з професії перукар (перукар-модельєр) прийняли участь у Всеукраїнському дні безоплатної правової допомоги, приуроченому до Дня прав людини, організованому Хустським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Учні поспілкувалися з директором Хустського місцевого центру Алісою Богдан, яка розповіла про діяльність місцевого центру, детально зупинилася на організації надання безоплатної правової допомоги найбільш незахищеним верствам населення у цивільному та адміністративному процесах та побажала усім присутнім якнайкраще знати свої права та обов’язки. Під час даного заходу також були обговорені питання стосовно протидії булінгу в освітньому середовищі та результатів реалізації змін до законодавства в частині протидії булінгу.

На нараді в директора ліцею підбито підсумки проведення Всеукраїнського тижня права, активних учасників даного виховного заходу нагороджено грамотами та матеріальними заохоченнями.