Інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?»

11 листопада, 2019 § 0

Як завжди, напередодні Міжнародного дня студента відбувся турнір ерудитів «Що? Де? Коли?» 2019-2020 навчального року серед команд студентів ліцеїв, коледжів та вузів міста Хуст. «Що? Де? Коли?» – це захоплива, цікава, нестандартна гра, яка дарує купу позитивних емоцій, розважає, надихає, вчить працювати в команді та критично мислити. Саме поєднання інтелекту та логічного мислення додає цій грі все більшої популярності серед студентської молоді. Адже вона об’єднує молодих людей за спільними інтересами, розвиває розумову діяльність, мислення та сприяє самовдосконаленню.

До складу команд ввійшло по 6 молодих інтелектуалів, які вправно демонстрували командну єдність та високий рівень знань. Під час гри для них пролунало 12 складних, але водночас цікавих запитань. Перед учасниками постало нелегке випробування на інтелект, винахідливість, силу та спритність; їм довелось використовувати знання з різних сфер, бути логічними та послідовними.

Треба віддати належне кожній команді: юні знавці виявилися добре підготовленими. Тож боротьба за першість була досить напруженою і передбачити її перебіг було складно. Відмінна командна робота, старанність та спритність учасників дали свій результат. Призові місця розподілились таким чином: першу сходинку почесного п’єдесталу зайняла команда нашого закладу освіти «Едельвейс», другу – команда «Stars» Карпатського інституту підприємництва, а третю – команда «Вакцина» Закарпатського базового державного медичного коледжу.            

Вітаємо переможців!