Центр планування кар`єри – зроби крок в успішне майбутнє!

23 червня, 2021 § 0

23 червня 2021 року у закладі освіти відбулась знакова подія – відкриття Центру планування кар’єри. Ця подія відбулася завдяки тісній співпраці закладу освіти, Хустської міськрайонної філії Закарпатського обласного центру зайнятості, роботодавцями.

Відповідно до Концепції реформування професійної освіти України, схваленої колегією Міністерства освіти і науки України 22.05.2018 року, на виконання плану заходів з реалізації Стратегії державної політики  з питань здорового та активного довголіття населення на період до 2022 року та у зв’язку з недосконалістю системи професійної орієнтації та кар’єрного консультування молоді і дорослих було прийнято рішення про створення Центру планування кар’єри на базі нашого закладу освіти. Для належного функціонування Центру було проведено ремонт приміщення, закуплено меблі, сучасний телевізор, встановлено комп’ютерне обладнання, розроблено  документацію.

Стрічку, що відкрила символічні двері Центру, перерізали  директор закладу освіти Дмитро Пригара та начальник відділу активної підтримки безробітних Мар’яна Боїшко.

Основною метою створення Центру є підняття престижності навчання за робітничою професією, підготовка фахівців, які здатні швидко реагувати на зміни середовища та знаходити себе на сучасному ринку праці, надавати можливість роботодавцям спілкуватися з учасниками освітнього процесу для взаємного вибору місць проходження практики та подальшого працевлаштування, допомагати кожному отримати роботу своєї мрії та здобути навички кар’єрного розвитку.

Попередньо директором закладу освіти Пригара Д.М. та директором Хустської міськрайонної філії Закарпатського обласного центру зайнятості Гуц В.П. було підписано угоду про співпрацю, якою передбачені спільні дії у сфері професійного самовизначення учнівської молоді, популяризації робітничих професій, підвищення їх престижу, об’єднання зусиль у наданні інформації та консультаційної допомоги з питань профорієнтації та зайнятості молоді, організації спільних заходів, спрямованих на підвищення її мотивації до праці.

Сподіваємося, що створення Центру планування професійної кар’єри та тісна співпраця всіх зацікавлених сторін сприятиме працевлаштуванню і плануванню кар’єри наших випускників.