Вшанування Героїв Небесної Сотні

22 листопада, 2018 § 0

Дата з гірким присмаком. 21 листопада, Україна відзначає День Гідності та Свободи. В бою за правду, за гідне життя на рідній землі загинули одні з найкращих синів і доньок українського народу. Новітні герої своєю великою любов’ю, мудрістю та душевним теплом зберегли неньку-Україну від найбільшої загрози – втрати її незалежності. Їхні імена  увічненно, а доля стала прикладом великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави.

У честь  пам’яті загиблих у місцевому парку відбувся мітинг-реквієм, на який  зібралася чимала кількість мешканців міста. Присутні пом’янули хвилиною мовчання тих, хто у всі часи боровся і віддав своє життя за Україну, тих, хто навіки лишився в Небесній Сотні, і тих хто загинув захищаючи цілісність і державний суверенітет  на Сході України.

Учні нашого закладу освіти також вшанували героїв Небесної Сотні. На знак пам’яті та пошани про загиблих під час Революції Гідності до підніжжя пам’ятника вони поклали квіти та запалили лампадки.

Не плач, матусю, я ще повернусь,

У снах до тебе я прилину, мамо.

До рук твоїх тихенько притулюсь

І запечу свою криваву рану.

Моя матусю, пам’ятай повік,

Що правда завжди дорога ціною,

Що я помер як справжній чоловік,

Що я не здався, я пішов до бою!

Я знаю, мамо, як тебе болить

Твоя душевна, віковічна рана…

Тоді була всього одна лиш мить…

І тільки постріл від руки тирана.

Прости мене, матусенько, за все,

За горе й сльози, що приніс з собою.

І пам’ятай, ти пам’ятай мене…

Я не пропав, не зникнув! Я з тобою!