Учні навчальної групи № 14 з професії офіціант, бармен проходять виробничу практику

22 червня, 2022 § 0

Відповідно до робочого навчального плану учні з професії офіціант, бармен проходять виробничу практику на базі сучасних ресторанів та кафе міста Хуст і району, а саме: «Pablik», «Lecho», «Varosh», «Apartel-Rika», «Віденська кав’ярня», «Фокус», «Фазан». Сучасні заклади ресторанного сервісу забезпечують умови для оволодіння на високому рівні професійних навиків учнів-практикантів.

Професія офіціант, бармен дуже цікава і перспективна, адже ресторанний бізнес стає дедалі популярнішим, кількість кав’ярень, барів і ресторанів зростає, а разом із цим зростає і кількість необхідного персоналу. 

Виробнича практика є одним  з етапів підготовки кваліфікованих робітників, метою  якої є: отримання більш глибоких знань та практичних навичок з професії, які в  подальшому забезпечать успішну трудову діяльність. Завданнями практики є ознайомлення з виробничими процесами на підприємстві; оволодіння прийомами роботи на сучасному обладнанні, формування навичок практичної роботи, набуття практичних навичок вирішення проблемних ситуацій на робочому місці.
Бажаємо учням підвищити рівень професійної майстерності.