Участь у засіданні міжобласної конференції педагогічних працівників швейного напрямку з впровадження нових швейних технологій – виклик часу.

9 грудня, 2019 § 0

9 грудня з ініціативи Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області проведено міжобласну конференцію з педагогічними працівниками Дніпропетровської, Вінницької та Закарпатської областей з професій швейного профілю.

Вебінар був насичений інформацією про нові підходи у покращенні якості підготовки здобувачів освіти. Учасники заходу ділилися досвідом роботи з впровадження нових сучасних технологій. В конференції прийняла участь Мейгес Т.В., старший майстер Хустського професійного ліцею сфери послуг, яка розповіла про впровадження виробничих технологій швейних підприємств Закарпатської області для підвищення кваліфікації педагогів та осучаснення змісту професійної підготовки здобувачів освіти, що здійснюється у Навчально-практичному центрі сучасних технологій і дизайну, створеного при ліцеї. Також доповідач презентувала електронний підручник «Технологія виготовлення чоловічих штанів», який розроблено творчою групою. Міністерство освіти та науки України схвалило та рекомендувало електронний засіб навчального призначення для використання у закладах професійної (професійно-технічної) освіти.