Участь у Всеукраїнському вебінарі для педагогічних працівників із професій швейної галузі.

6 червня, 2019 § 0

5 червня 2019 року відбувся відеоміст «Досвід. Питання. Відповіді» – про роботу навчально-практичних центрів швейної галузі. В онлайн-заході взяли участь навчально-методичні центри професійно-технічної освіти у Дніпропетровській, Волинській та Закарпатській областях, а також ЗП(ПТ)О освіти цих областей, на базі яких створені навчально-практичні центри з професій швачка, кравець, закрійник.     

Участь у вебінарі взяли Мейгес Т.В., старший майстер закладу освіти, яка ознайомила із сучасною матеріально-технічною базою навчально-практичного центру сучасних швейних технологій і дизайну, що є основою для упровадження сучасних виробничих технологій. А також методист ліцею Мальцева Т.О., яка  інформувала про роботу зі створення навчально-методичного забезпечення діяльності центру, створення електронного посібника та електронної бази навчальних матеріалів для підготовки кваліфікованих робітників з професій швачка, кравець.

Учасники відеомосту обмінялися думками, пропозиціями щодо покращення роботи навчально-практичних центрів та почерпнули для себе нові ідеї, реалізація яких сприятиме активізації та розширенню напрямів діяльності НПЦ швейної галузі.