Урочиста лінійка присвячена Дню Знань та святу першого дзвоника

1 вересня, 2017 § 0

1 вересня розпочався новий 2017 – 2018 навчальний рік.

День знань – це справжнє свято мудрості, доброти і людяності. Свято для всіх учнів, студентів, їх батьків, вчителів і викладачів. Але традиційно найбільше йому радіють ті, хто в цей день вперше йде до школи та вперше приходить до нового навчального закладу на перший курс. 1 вересня – день, який об’єднує усю нашу країну, яка у котрий раз за багатовікову історію захищає свою незалежність та європейське майбутнє.

Традиційна першовереснева лінійка розпочалася на подвір’ї ліцею о 9.00. На ліцейну лінійку, присвячену Дню знань, зібралася вся ліцейна родина. Сьогодні в нашу учнівську сім’ю вступили юнаки та дівчата, які в майбутньому стануть висококваліфікованими робітниками, щоб працювати на благо рідної Батьківщини.

Всіх обєднав та надихнув державний гімн України, який за останні історичні місяці став для нас, українців, молитвою. Ведучі – Кенідра Христина та Донинець Наталія – розкривали велич та мудрість свята Першого дзвоника. Зі словами вітань до учнів звернувся директор ліцею Пригара Дмитро Михайлович, а також виступили викладач спецдисциплін Косей Міра Олександрівна та майстер виробничого навчання з професії перукар (перукар-модельєр) Луцак Катерина Йосипівна.

Від імені першокурсників зі святом Першого дзвоника привітала учениця 13гр. з професії перукар (перукар-модельєр)  Левко Анастасія.

По завершенню лінійки в кожній групі класними керівниками  та майстрами виробничого навчання проведено перший урок на тему: «Україно, земле моя!».

Вітаємо Всіх зі святом!!!