Січневі педагогічні читання

5 січня, 2022 § 0

05.01.2022 р. проведено педагогічні читання на тему: «Професійна компетентність  – ключ до оновлення змісту освіти». Педагогічні читання  – одна з продуктивних форм методичної роботи з підвищення професійної компетентності педагогів, що дозволяє вивчити та перейняти перспективний педагогічний досвід, обговорити актуальні проблеми освітньої практики, визначити шляхи їх вирішення.

Метою заходу стало удосконалення професійної компетентності педагогічних працівників, оновлення інформаційного та методичного забезпечення освітнього процесу, впровадження нових технологій, форм і методів професійної підготовки учнів, сприяння творчому та професійному розвитку педагогічних працівників, поширення перспективного досвіду в педагогічній діяльності. Це дало можливість кожному не лише узагальнити свій власний досвід, але й збагатити його досвідом колег, розробити нові форми його впровадження.    

Виступи педагогічних працівників містили матеріали з власного досвіду роботи за напрямками:

  • Педагогічні  інновації – зростання    педагогічної майстерності педагога як засіб формування предметних компетенцій здобувачів освіти;
  • Компетентнісний підхід до проведення уроків професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки;
  • Психологічні аспекти мотиваційної готовності учнів до навчання.

Цьогорічні педагогічні читання пройшли на досить високому методичному рівні, викликали масу зацікавленості та обговорення, оскільки тема педагогічних читань розкривала основні напрямки роботи педагогічного колективу над єдиною методичною проблемою ліцею.