Силимонка Тетяна Дмитрівна

АНКЕТА МАЙСТРА ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ
Особисті дані  Силимонка Тетяна Дмитрівна, 01.02.1961 р.н.
Освіта  Хмельницький технологічний інститут побутового обслуговування, технологія швейних виробів, інженер-технолог, 1989 р.
Стаж педагогічної роботи 34 роки
Рік та результати останньої атестації 2013 рік, 12 тарифний розряд та педагогічне звання «майстер виробничого навчання першої категорії»
Підвищення кваліфікації 2015 рік, НМЦ ПТО ПК ІПП у Хмельницькій області, свідоцтво ПК 2532/15 від 02.12.2015 (майстри в/н)
Стажування 2016 рік, м.Хуст ПАТ «Гроно-Текс» довідка № 3 від 30.06.2016 р.
Професія з якої здійснює підготовку Майстер виробничого навчання з професій швейного профілю
ПЕДАГОГІЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ
Мета атестації педагогічного працівника Підтвердження 12 тарифного розряду та педагогічнго звання  «майстер виробничого навчання першої категорії»
Методична проблема, над якою працює педагог «Формування вмінь, знань та навичок учнів на уроках виробничого навчання»
Відкриті уроки на рівні навчального закладу «Обробка кишені у шві» – 2013 р.

Майстер – клас на тему:

«Обробка накладної кишені з відлітною підкладкою» – 2014 р.

– «Обробка бокової кишені брюк з відрізним бочком» – 2016 р.

Семінар – практикум на тему:

«Обробка не прорізної кишені в рамку» –

2017 р.

Заходи проведені на обласному рівні

Семінар – практикум на тему:

«Методи обробки еластичних тканин» – 2015 р.

(в рамках короткострокових курсів підвищення кваліфікації майстрів виробничого навчання та викладачів спецдисциплін професій швейного виробництва)

Методичні напрацювання Методичні розробки уроків:

– «Обробка кишені у шві» – 2013 р.

– «Обробка одношовних рукавів пришивною манжетою» – 2014 р.

– Майстер – клас на тему:

«Обробка накладної кишені з відлітною підкладкою» – 2014 р.

– «Обробка одношовних рукавів з відлітною манжетою та з’єднання рукавів у закриту пройму» – 2015 р.

– «Обробка бокової кишені брюк з відрізним бочком» – 2016 р.

– «Обробка кишені у рамку на задній половинці брюк» – 2017 р.

– Семінар – практикум на тему:

«Обробка не прорізної кишені в рамку» –

2017 р.

– Методична розробка з теми програми «Технологія обробки сарафану» – 2017 р.

Участь у роботі творчих груп, методичних об’єднаннях Участь у створенні електронного навчально-методичного комплексу з професії швачка (1-4 розряди)

– Доповідь на тему: «Психологічні засади формування умінь і навичок учнів ПТНЗ засобами ІКТ», «Педагогіка співробітництва – шлях до розвитку творчої активності учнів»

Особиста участь у конкурсах, оглядах Ліцейний конкурс професійної майстерності серед майстрів в/н швейного профілю

ІІ місце – 2014 р.; ІІ місце – 2015 рік; ІІ місце – 2016 р., ІІ місце – 2017 р.)

– Обласний конкурс на кращу організацію роботи виробничої майстерні з професії «Швачка» (ІІ місце) – 2013 р.

Стаття Методична розробка уроку виробничого навчання на тему: «Обробка одношовних рукавів пришивною манжетою»
ПОЗАНАВЧАЛЬНА ДІЯЛЬНІСТЬ
Проведені заходи: ·         Виховні години:

·         «Не згасне пам’яті свіча» – 2014 р.

·         – «Правда про тютюновий дим» – 2015 р.

·         – «Хуст – столиця Карпатської України» –

·         2016 р.

·         «Робота за кордоном» – 2017 р.