Святковий концерт «Жінко ти завжди велична…»

7 березня, 2017 § 0

 

Хай пролісок перший дарує вам ніжність,
 А сонце весняне дарує тепло
 У березні вітер несе хай надію
 І щастя, і радість, і тільки добро!

 

 

 

Щороку, коли сонце виходить на весняну орбіту і від подиху теплих вітрів зацвітають проліски, ми відзначаємо свято весни, надії і любові. В цей день ми вітаємо жінку, від якої пішло все прекрасне на Землі. 8 Березня – одне з найкращих і найсвітліших свят, яке присвячене найдорожчим людям на світі – мамам, сестрам, бабусям.

7 березня в Хустському професійному ліцеї сфери послуг пройшов святковий концерт присвячений Міжнародному жіночому дню «Жінко ти завжди велична…».

Метою святкового заходу стало: створення позитивного емоційного настрою; виховання любові до Батьківщини, поваги до жінки; виховання чуйності, доброти, милосердя, вдячливості, естетичного смаку; формування навичок морально – етичної поведінки.

Окрім, учнів ліцею, вихованці танцювального клубу «Еліт» зі сцени дарували всім присутнім жінкам і дівчатам, море теплих слів, сповнених любові пісень та романтичних танців. Глядачі отримали безліч позитивних емоцій напередодні 8 Березня і поринули в атмосферу справжнього свята. Сповнені гордості за молоде покоління, всі присутні були вдячними глядачами на святі і дякували учасникам бурхливими оплесками.

До жіночого та дівочого колективів ліцею з привітаннями звернувся директор ліцею Пригара Д. М., який виступив зі словами. Нехай поруч з Вами завжди будуть лише гідні люди, а серед них – чоловік, з яким будуть нестрашні будь–які негоди! Бажаю, щоб кожен прийдешній день Ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, із впевненістю і щиросердечним спокоєм!

Феєричним завершенням свята став виступ учениці ліцею Попович Б., яка привітала всіх дуже красивою, ліричною пісенною композицією.