Профорієнтаційна робота один із пріоритетних напрямків роботи закладу освіти

5 травня, 2023 § 0

Одним із найважливіших кроків у житті є вибір професії. Адже займатися тим, що тебе цікавить, приносить радість, – одна з умов відчуття життєвої повноцінності. Прагнення «знайти себе», стати «самим собою», індивідуальністю – неодмінна ознака юності. Своє майбутнє ми визначаємо задовго до останнього шкільного дзвінка. Обираючи професію, стараємося зважити всі «за» і «проти» того чи іншого заняття, що приваблює, «приміряти його на себе».  Вибір професії – чи не найголовніший чинник того, як складеться твоє подальше життя та як ти в ньому будеш себе почувати. Адже всім хочеться не лише заробляти гроші, але й реалізувати свій потенціал та отримувати справжнє задоволення від своєї діяльності.

На сьогодні питання формування контингенту  на 2022-2023 н.р.є одним з пріоритетних для нашого закладу освіти. Основним завданням профорієнтації є забезпечення професійного вибору з врахуванням індивідуальних здібностей, інтересів і характеру людини та можливостей розвивати їх у процесі роботи.

В рамках профорієнтаційної роботи у 2023 році педагогічний колектив Хустського професійного ліцею сфери послуг відвідали випускників 9-11 класів ЗОШ Хустського, Тячівського, Іршавського, Берегівського р-ну та ознайомили їх з професіями, яким навчає наш заклад освіти, і які є актуальними саме сьогодні. Розповідали про переваги навчання , умови навчання, дозвілля учнів та ознайомили їх з правилами прийому, тощо.

УВАГА!!!!

1 червня починає працювати приймальна комісія Хустського професійного ліцею сфери послуг

Є запитання? Телефонуй — 068-142-62-37

Не визначився або вагаєшся? Перейди за посиланням —  https://www.liceum.in.ua/

Вирішив бути фахівцем своєї справи? Чекаємо за адресою —  м. Хуст,  вул. Масарика (Пушкіна), 11. Щоденно Пн – Пт з 8 оо до 17 оо к.ч.