Практичний досвід упровадження дистанційного навчання у підготовці кваліфікованих робітників швейної галузі.

28 жовтня, 2021 § 0

28 жовтня відбулося засідання обласної методичної секції педагогічних працівників швейних професій закладів професійної (професійно-технічної) освіти області на тему: «Практичний досвід впровадження дистанційного навчання у підготовці кваліфікованих робітників швейної галузі».  

На початку секції методист Тетяна Хільченко зупинилася на теоретичних засадах організації дистанційного навчання як виклику сьогодення, запропонувала інтерактивну вправу з використанням дошки jamboard. Знайомлячись з можливостями цього Google-додатку, присутні висловили свої думки з приводу переваг та недоліків такої форми навчання.

Викладач Хустського професійного ліцею сфери послуг Силадій О.О. поділилася власним досвідом організації дистанційного навчання. Зокрема, для комунікації, координації дій застосовуються месенджери соціальних мереж, а для проведення навчання – додаток Google Сlassroom.

Учасники секції обговорили також результати І (регіонального) етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» за компетенцією «Технології моди», майстер виробничого навчання Величко О.М. розповіла про підготовчі етапи роботи при проведенні конкурсу.