«Олімпійський тиждень»

17 вересня, 2021 § 0

Олімпійський тиждень – це всеукраїнський спортивно-видовищний захід, спрямований на популяризацію спорту, здорового способу життя та розвиток олімпійського руху в Україні.

Основними формами проведення Олімпійського тижня є спортивно-видовищні дійства, обов’язковими елементами яких є проведення змагань з олімпійських видів спорту, семінарів, конференцій, форумів, конкурсів, пов’язаних з розвитком та пропагандою олімпійського руху.

Мета Олімпійського тижня – поширення ідей олімпізму та розвиток олімпійського руху в Україні, популяризація здорового способу життя.

Протягом тижня викладач фізичної культури Маслей Т. О. знайомила здобувачів освіти з історією та традиціями Олімпійських ігор сучасності, олімпійськими видами спорту. Під час заходів у закладі освіти були організовані спортивні локації з настільного тенісу та волейболу. Усі охочі могли спробувати себе у цих видах спорту. Викладач фізичної культури провела олімпійський урок на тему «Історія розвитку Олімпійських ігор» та конкурс-вікторину знавців олімпійського руху. Учні згадали цікаву історію виникнення олімпійських ігор, імена український спортсменів, переможців Олімпійських та Паралімпійських ігор 2021 року.

Також відбувся турнір з волейболу за олімпійською системою, у якому за підсумками перемогу здобули:

  • І місце – учні 14 групи з професії «офіціант, бармен»;
  • ІІ місце – учні 12 групи з професії «перукар, (перукар-модельєр)»;
  • ІІІ місце – учні 11 групи з професії «кравець».


Завершився Олімпійський тиждень спортивними змаганнями «Швидше. Вище. Сильніше».