Косей Міра Олександрівна

АНКЕТА ВИКЛАДАЧА
Особисті дані  Косей Міра Олександрівна, 16.11.1954 р.
Освіта  Київський технологічний інститут легкої промисловості, технологія швейних виробів,

інженер – технолог, 1985 р.

Стаж педагогічної роботи 42 роки
Рік та результати останньої атестації 2017 рік, кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «викладач-методист»
Підвищення кваліфікації 2017 рік, НМЦ ПТО ПК ІПП у Хмельницькій області, свідоцтво ПК 22771726/

000814 -17 від 13.03.2017 (викладачі професійно-теоретичної підготовки)

Посада Викладач спеціальних дисциплін швейного профілю
ПЕДАГОГІЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ
Мета атестації педагогічного працівника На відповідність раніше присвоєним кваліфікаційній  категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»
Методична проблема, над якою працює педагог «Застосування активних форм і методів навчання у процесі викладання спецдисциплін»
Відкриті уроки на рівні навчального закладу – «Моделювання жіночого легкого одягу. Вибір моделі жіночої сукні. Нанесення фасонних ліній» – 2014 р.

– «Моделювання жіночого легкого одягу. Вибір моделі жіночої сукні святкового призначення. Нанесення фасонних ліній на онову креслення» – 2015 р.

– «Вибір моделі жіночої сукні, характеристика моделі. Нанесення фасонних ліній. Виготовлення лекал»-2016 р.

– «Розрахунок та побудова креслення основи попередньої половинки жіночих брюк» –

2017 р.

Методичні напрацювання – Збірник «Інструкційно – технологічних карт» з професії «Закрійник» – 2014 р. (Філак Г.П., Косей М.О., Джумурат М.В., Величко О.М.)

– «Збірник критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів із спеціальних дисциплін та виробничого навчання» (професія швачка, кваліфікація: 1-2, 3, 4 розряди) – 2017 р. (Філак Г.П., Косей М.О., Джумурат М.В., Мейгес Т.В)

«Робочий зошит для лабораторно – практичних робіт з предмету «Основи конструювання одягу» – 2014 р. (Філак Г.П., Косей М.О.)

Методичні розробки уроків:

2017 р.

– «Розрахунок та побудова базисної сітки жіночих плечових виробів» – 2017 р.

Участь у роботі творчих груп, методичних об’єднаннях – Участь у створенні електронного навчально-методичного комплексу з професії швачка (1-4 розряди).

– Участь у роботі творчої групи над розробкою робочих навчальних планів та програм на модульно-компетентнісній основі.

·         – Доповідь на тему: «Застосування активних форм і методів навчання під час викладання спецдисциплін», «Педагогіка співробітництва – шлях до розвитку творчої активності учнів»

Стаття Методична розробка уроку «Технологія обробки виточок і підрізів»
ПОЗАНАВЧАЛЬНА  ДІЯЛЬНІСТЬ
Проведені заходи: – «Не згасне пам’яті свіча»