Корисна інформація

Місто Хуст – це мальовничий куточок, розташований у долині Карпат, омитий ріками Тиса, Ріка та Хустець. Містечко сховалось у Закарпатській області за годину їзди від Мукачево. Центральна частина міста – чудова, оповита Замковою горою, архітектурними будівлями та красою Карпат. Тут вітає дух історії, де завжди привітні люди.

Містечко Хуст, що на Закарпатті, є не надто великим за розмірами, але по-своєму цікаве і не схоже ні на яке інше. У місті є костел, церкви, пам’ятники видатним особам, історичні місця, музей, меморіальні дошки.Важливою пам’яткою є руїни замку, датовані ще ХІ століттям, які розташовані на окраїні міста.

 

 

Шановні педагогічні працівники ЗП(ПТ)О

Курсове підвищення кваліфікації за різними формами і напрямами залучає педагогічних працівників до експериментальної роботи, сприяє формуванню практичних навичок, є стимулом самоосвіти, орієнтує педагогічні кадри на відбір певного змісту неформальної освіти. Самоосвіта, самостійна й індивідуальна робота суттєво доповнюють знання, отримані слухачами під час стажування, сприяють цілеспрямованому, системному підвищенню рівня професійної компетентності педагогів.

Розуміння курсового етапу стажування як логічного продовження діяльності щодо власного самовдосконалення спрямовує педагога на активну, творчу роботу під час короткострокового  підвищення кваліфікації (стажування), задоволення освітніх потреб і запитів.

Якщо Ви вирішили підвищити свою кваліфікацію та пройти короткострокові курси перепідготовки, (стажування) на базі НПЦ  СШТ і Д нашого закладу освіти, то ми радо Вас зустрінемо та надамо місце для проживання в гуртожитку ліцею в кімнатах для приїжджих.

Орієнтовна вартість проживання за добу 100 грн.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

При бажанні Ви можете поселитись в одному з готелів нашого міста: