Конкурс професійної майстерності «Кращий з професії» з професії перукар (перукар – модельєр)

3 березня, 2020 § 0

Метою проведення Конкурсу є виявлення та підтримка професійно обдарованої учнівської молоді, розвитку і реалізації професійних здібностей учнів, пропаганди використання новітніх технологій, популяризації серед молоді робітничих професій.

Щорічне проведення Конкурсів фахової майстерності розвиває зацікавленість учнів, спонукає до творчості, підвищує рівень професійної майстерності.  Це унікальна  можливість зануритися в світ краси, моди і стилю.

Конкурс складався з теоретичного та практичного турів: перший тур передбачав  тестування з предметів: перукарська справа, матеріалознавство, охорона праці, санітарія і гігієна,  практичний тур відповідав вимогам рівня кваліфікації «Перукар 2 класу» та передбачав виконання високої вечірньої зачіски відповідно до модних тенденцій.

У практичному турі учасники проявили творчий підхід, нестандартні ідеї, які були втілені при створені конкурсної зачіски з елементами плетіння, локонів, завитків різноманітними способами і більш класичні види укладання, що гармонійно прикрашали задумку кожного учасника.

Журі якісно оцінили знання й навички конкурсантів за рядом критеріїв, а саме: організацію робочого місця, дотримання норм охорони праці, зовнішній вигляд учасника, техніку, якість виконання та складність зачіски, її дизайн та відповідність зачіски сучасним тенденціям моди.

Переможці конкурсу визначилися за набраною кількістю балів відповідно до критеріїв оцінювання. За результатами конкурсу  призові місця розподілилися наступним чином:

Тиводар Руслана – I місце

Томишин Наталія – II місце

Веклюк Марина – ІІІ місце.

Бажаємо творчих успіхів, нових звершень та  перемог!