Книжково-ілюстративна виставка «Шевченкове слово у віках не старіє»

7 березня, 2019 § 0

Перші березневі дні на нашій землі пов’язані з іменем Тараса Григоровича Шевченка, його славою, його духом, його мудрістю, його любов’ю до України.  Щороку в бібліотеці  ліцею  відзначають  день народження Кобзаря. І цього року заздалегідь в читальному залі бібліотеки оформлено книжково-ілюстративну виставку «Шевченкове слово у  віках не старіє».  Також учні мали змогу ознайомитися книжковою виставкою у міській бібліотеці, де їм презентували книги Т.Шевченка та про нього.

Поезії з “Кобзаря” – це справжні пісні. Мелодичні, співучі, вони одразу знайшли дорогу до серця простих людей.   Не менш багата і цікава творчість Шевченка – художника. Природа щедро наділила поета великим талантом. Мистецька спадщина Шевченка нараховує близько 1200 робіт. 

Творчість Тараса Шевченка  давно стала найважливішим і нетлінним складником духовного єства українського народу. Шевченко – це не тільки те, що вивчають, а й те, чим живуть, у чому черпають сили і надії.

У глибини майбутнього слав Шевченко свої непохитні заповіти синам рідної землі. І серед цих заповітів перший і останній:


Свою Україну любіть,
Любіть її ...
Во врем'я люте,
В останню тяжкую минуту
За неї господа моліть.