«З днем працівників освіти»

1 жовтня, 2021 § 0

Щорічно в першу неділю жовтня в більш ніж 100 країнах світу відмічається одне з  найпотрібніших свят – День працівників освіти. Це свято для всіх працівників сфери освіти – день, в який проголошуються роль та їх заслуги в процесі якісної освіти на всіх рівнях, а також їх неоцінний внесок в розвиток суспільства.

День працівників освіти – це світле свято, це можливість щиро висловити свої почуття і сказати приємні слова, вшанувати педагогів за їх відданість і витримку в нелегкій щоденній роботі.

Такими щирими словами від імені всіх здобувачів освіти креативно привітали педагогів студентське самоврядування нашого закладу освіти із їхнім професійним святом.

Дорогі колеги, вітаємо Вас з нашим професійним святом! Бажаємо Вам всього найнеобхіднішого в нашій роботі: терпимості, витривалості, умиротворення, наснаги, найміцніших сил і богатирського здоров’я!

Нехай ваша нелегка, але така важлива справа цінується, шанується і щедро винагороджується. Нехай ваше дозвілля буде не тільки перевіркою завдань, але й особистим, насиченим життям. Відмінного самопочуття і простого людського щастя!