Знайомство з міською публічною бібліотекою

9 лютого, 2023 § 0

В умовах інформаційної глобалізації відбувається стрімке послаблення інтересу до читання, і це являється загальносвітовою тенденцією. Відбувається не тільки відчуження молоді від книги, падіння загальної книжкової культури, але і втрата національних традицій книжності.

З метою підвищення інтересу до книги, виховання мистецтва читання, формування духовного світу молоді учні ліцею відвідали Хустську міську публічну бібліотеку.

Бібліотекарі гостинно зустріли екскурсійну групу, більшість учнів відвідували бібліотеку вперше. Першокурсники виявили зацікавленість та увагу до цього заходу.

Працівники бібліотеки ознайомили учнів із правилами користування бібліотекою, фондами читального залу та дорослого та юнацького абонементів,  новинками літератури, краєзнавчою літературою, зокрема із авторами нашого літературного Закарпаття.

Знайомство з бібліотекою пройшло жваво та цікаво. Учням дуже сподобалося подорожувати «книжковою країною», про що свідчило бажання стати читачами міської публічної бібліотеки та теплі, щирі слова вдячності.