Збори лiдерiв учнiвського самоврядування

18 листопада, 2020 § 0

18 листопада в режимi онлайн вiдулися збори лiдерiв учнiвського самоврядування ЗП(ПТ)О областi.

Учнівське самоврядування – це спосіб організації учнівського колективу, що забезпечує комплексний підхід до виховання здобувачів освіти шляхом їх залучення до систематичної участі в освітньому процесі. Це самостійна діяльність учнів, яка здійснюється у відповідності до мети та завдань, що стоять перед учнівськими колективами.

Кожен з трьох претендентiв на посаду лiдера регiональної ради намагався переконати в тому, що саме він зможе зробити учнiвське життя більш демократичним, цікавим і змістовним, подiлився своїм баченням про напрямки й методи роботи, цiкавими iдеями, подiями та заходами, якi хотiлося б в майбутньому реалiзувати. Цього року, підготував програму дій активний представник нашого закладу освіти Уйбарi Максим, учень навчальної групи № 13 з професії перукар (перукар-модельєр). За результатами онлайн голосування Максим отримав 16,8 % голосів, що надало йому можливість стати «правою рукою» головного лідера.

В ході зборів учасники обговорили та затвердили план роботи регіональної ради лідерів учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти області на 2020/2021 навчальний рік.