Засідання обласної секції бібліотекарів ЗП(ПТ)О Закарпатської області

9 грудня, 2019 § 0

На базі Закарпатської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Ф. Потушняка у рамках співпраці з цією установою проведено засідання обласної секції бібліотекарів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Закарпатської області. У заході взяли участь 16 бібліотекарів із 14 ЗП(ПТ)О.

Неабиякий інтерес в учасників викликав тренінг «Практична медіаграмостність», який провели Любов Толстова та Вікторія Замула, працівники інформаційно-ресурсного центру «Вікно в Америку» ЗОУНБ ім. Ф. Потушняка. Сучасний користувач повинен розуміти, наскільки важливо володіти інформацією, зберігати її, систематизувати і передавати, а найголовніше – критично оцінювати, відрізняти від пропаганди та маніпулятивної брехні, формувати аргументоване власне бачення подій. Під час тренінгу виконувалися завдання, які дозволяють опанувати навички критичного мислення, розвивати уміння працювати в групі, аналізувати інформацію, розпізнавати фейки, пропаганду, дезінформацію та маніпуляції в медіа.

На завершення Войченко Л.П., методист НМЦ ПТО у Закарпатській області, роз’яснила присутнім особливості атестації та підвищення кваліфікації бібліотекарів ЗП(ПТ)О.