Засідання обласної методичної секції педагогічних працівників професій швейного напряму

27 лютого, 2018 § 0

Участь у засіданні взяли педагогічні працівники  професійно-технічних навчальних закладів, в яких здійснюється підготовка кваліфікованих робітників з професій швейного профілю.

З вітальним словом до учасників заходу звернувся директор ліцею Пригара Д.М. Розпочався захід з ознайомлення із матеріально-технічною базою навчально-практичного центру сучасних швейних технологій та дизайну. З призначенням, функціональністю та можливостями використання у навчальному процесі придбаного обладнання ознайомила присутніх старший майстер ліцею Мейгес Т.В.

Учасники секції мали можливість відвідати фрагмент уроку виробничого навчання, де учні виконували практичні роботи з використанням сучасних технологій та матеріалів, який провела майстер виробничого навчання Силимонка Т.Д.

З основним питанням, що стало предметом обговорення на засіданні, а саме: впровадження в навчально-виробничий процес професійно-технічних навчальних закладів ДС ПТО з професії кравець, розробленого на модульно-компетентнісній основі виступила методист  НМЦ ПТО у Закарпатській області Горячова Л.Б. Керівник секції Дудаш А.М. зупинилася на структурі нових стандартів, особливостях розробки робочих навчальних програм із предметів професійно-теоретичної підготовки та виробничого навчання, пояснила порядок складання робочих навчальних планів підготовки кваліфікованих робітників із професії кравець.