Екскурсія до Хустського краєзнавчого музею

28 жовтня, 2022 § 0

Краєзнавчий музей — місце, де зустрічаються сьогодення і минуле. Коли проходиш по його залах, то відчуваєш, як дух часів, що пішли, наповнює тебе.

Учні ознайомилися з життям Хуста, починаючи від стародавніх часів і закінчуючи сучасністю. Зали першого поверху розповідають про різноманітні народності Карпат, їх побут і традиції. Другий поверх присвячений новій історії України – військовим конфліктам і політичним подіям початку 20 століття. Особливий інтерес в учнівської молоді викликала карта Європи часів Першої світової війни, в якій країни зображені у вигляді тварин. Примітно, що найбільшу цінність Хустського краєзнавчого музею представляють предмети, пов`язані з Карпатською Україною. Протягом 1938-1939 років Хуст був столицею цього державного утворення. Сьогодні стіни музею зберігають найбільш повну колекцію справжніх предметів, що відображають реалії того часу.

Учні були дуже задоволені екскурсією і відчули свій зв’язок з багатьма поколіннями людей, що жили упродовж століть на нашій землі і створювали її красу.