Державна кваліфікаційна атестація з професії кравець, закрійник.

27 грудня, 2019 § 0

Характерна для сьогоднішньої ситуації модернізація виробництва вимагає підготовки робітників, які швидко пристосовуються до змін, готових змінити свою професію й ступінь відповідальності, а це означає – і здатних навчитися нової професії. Вони зобов’язані бути готовими впоратися з новими професійними функціями й здатними сприйняти ці конфігурації як звичайний режим сучасного виробництва. Тож сьогодні потрібен професійно мобільний кваліфікований робітник, готовий повноцінно жити й працювати навіть у стані невизначеності й непередбачуваності, готовий до саморозвитку й самовдосконалення. Учні навчальної групи № 20 успішно склали Державну кваліфікаційну атестацію з професії кравець, закрійник на рівень кваліфікації кравець 3 розряду, закрійник 4 розряду.

Кваліфікаційна комісія розглянула результати учнівських пробних кваліфікаційних робіт, зведені відомості успішності, виробничі характеристики та встановила відповідність рівня професійної підготовки учнів до вимог Державного стандарту з професії та їх готовність самостійно виконувати виробничі завдання згідно з кваліфікаційною характеристикою.

 Члени державної кваліфікаційної комісії відзначили якісну підготовку учнів і запевнили, що такі кваліфіковані робітники завжди будуть мати попит на ринку праці.

За результатами державної кваліфікаційної атестації  23 учням присвоєна кваліфікація кравець 3 розряду, закрійник 4 розряду, семеро випускників отримали дипломи кваліфікованого робітника з відзнакою.