День Соборності України

22 січня, 2019 § 0

В День Соборності та Злуки,

З Заходу на Схід.

Всі візьмемося за руки

Бо один ми рід.

Тож візьмемося за руки

Скажем «Україно,

В День Соборності та Злуки

ТИ – ОДНА, ЄДИНА!»

22 січня є другою за значенням датою після 24 серпня – Дня Незалежності України.

День Соборності — свято України, що відзначається щороку 22 січня в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Це був один з найпрекрасніших моментів нашої історії. Високий принцип соборності своїх земель – найблагородніший у світі ідеал, до якого прагне кожна нація.

Відтак, сьогодні з нагоди  Дня Соборності України відбулась урочиста церемонія покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку. Шануючи цю визначну подію, в урочистостях прийняло  участь  керівництво нашого  закладу освіти.

Заступником директора з НВР Лукашенко М. М.  у гр. № 11,12 з професії «Кравець» була проведена виховна година за  темою «Єднання заради Незалежності». Бібліотекарем  Щербанич Л.А. організована тематична виставка літератури «День Соборності  України».

Також з ініціативи учнівського самоврядування у нашому закладі освіти відбувся  флеш-моб «Україна – єдина Соборна держава».

Саме від нас залежить, якою буде наша держава! А держава, як і родина, має бути дружньою, сильною, здоровою та щасливою. Єднайся, рідна Україно!