«День Святого Миколая»

20 грудня, 2019 § 0

Зимова пора багата на світлі й радісні свята. Та з особливим нетерпінням і надією в серці дорослі й діти очікують День Святого Миколая, що розпочинає цикл новорічних свят. Це свято зближує та об’єднує людей усього світу, які ще досі вірять у дива. За допомогою та ініціативи працівників гуртожитку та учнівського самоврядування нашого закладу освіти наближення свята відчули всі учні, що проживають у ньому. Цього року Святий Миколай завітав до них з великою торбинкою подарунків. Святкування пройшло у добрій, теплій та затишній атмосфері.
З радісною посмішкою добрий Миколай також привітав і педколектив ліцею, подарувавши святковий настрій кожному. Він пригощав усіх солодощами та бажав гарного настрою і успіхів в наступаючому Новому 2020 році.
Власне змістом такого свята є увага, прояв любові до ближнього, адже напередодні Різдва найголовнішим для кожного з нас має бути бажання проявити співчуття до ближніх, рідних, знайомих, а надто нужденних, обездолених. Це свято нагадує нам, що найголовніша річ у світі – це любов.

Тож вірте у чудеса!