День Відкритих дверей у Хустському професійному ліцеї сфери послуг

28 березня, 2019 § 0

Закінчується навчальний рік і перед випускниками шкіл постає питання вибору професійного шляху, що дозволить розкрити особистий потенціал та зайняти гідне місце на ринку праці. З цією метою за сприяння Хустської філії Закарпатського обласного центру зайнятості відбуваються заходи, спрямовані на професійну орієнтацію молоді та популяризацію затребуваних на ринку праці професій.

Так, 28 березня на базі Навчально-практичного центру сучасних швейних технологій і дизайну Хустського професійного ліцею сфери послуг проведено День відкритих дверей.  Заклад освіти з привітністю зустрічав гостей – учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл Хустського району та роботодавців нашого краю. З вітальним словом до учасників та гостей заходу  звернулася керівник закладу освіти Пригара Д.М., який наголосив, що День відкритих дверей спрямований на популяризацію професій, яких потребує сучасний ринок праці, а також ознайомлення учнів закладів загальної середньої освіти району з професіями, з яких здійснюється підготовка у закладі професійної (професійно-технічної) освіти. Представники Хустського професійного ліцею сфери послуг презентували заклад освіти та організували екскурсію, ознайомивши учнівську молодь з умовами навчання, матеріально-технічною базою виробничих майстерень. Школярів чекала захоплива презентація робітничих професій, майстер – клас перукарів, а прикрасою заходу стало дефіле «Весняний подих».

День відкритих дверей, який вже став традиційним, допоможе представникам  молодого покоління не тільки знайти роботу за спеціальністю, а й отримувати гідну заробітну плату та, що найголовніше, залишитися  працювати в Україні і не шукати кращої долі за кордоном.