День відкритих дверей під гаслом «Profi-fest 2020».

4 березня, 2020 § 0

День відкритих дверей — це традиційний захід, у рамках якого випускники шкіл мають змогу отримати необхідну інформацію про умови вступу та навчання в нашому закладі освіти. Особливо корисний він для абітурієнтів, які ще не визначилися з вибором майбутньої професії або мають сумнів щодо того, з якою саме сферою діяльності пов’язати своє життя.

03 березня на базі Навчально-практичного центру сучасних швейних технологій і дизайну Хустського професійного ліцею сфери послуг проведено День відкритих дверей.  Заклад освіти з привітністю зустрічав гостей – учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл міста Хуст, Хустського району та роботодавців нашого краю. З вітальним словом до учасників та гостей заходу  звернулася керівник закладу освіти Пригара Д.М., який наголосив, що День відкритих дверей спрямований на популяризацію професій, яких потребує сучасний ринок праці, а також ознайомлення учнів закладів загальної середньої освіти району з професіями, з яких здійснюється підготовка у закладі професійної (професійно-технічної) освіти. Представники нашого закладу освіти: заступник директора з НвихР Лукашенко М.М., старший майстер Мейгес Т.В., практичний психолог Ціпкал М.В. презентували заклад освіти та організували екскурсію, ознайомивши учнівську молодь з умовами навчання, матеріально-технічною базою виробничих майстерень. Школярів чекала захоплива презентація робітничих професій, учні з професії перукар (перукар-модельєр) провели майстер – клас з виконання зачісок, а прикрасою заходу стало дефіле «Весняний подих», яке продемонстрували учасники гуртка «Театр мод» (керівник Величко О.М.).  

День відкритих дверей, який вже став традиційним, допоможе представникам  молодого покоління не тільки знайти роботу за спеціальністю, а й отримувати гідну заробітну плату та, що найголовніше, залишитися  працювати в Україні і не шукати кращої долі за кордоном.