Військово – спортивний тематичний вечір « Козацькі забави»

31 жовтня, 2017 § 0

З метою вшанування козацьких традицій,  фізичного та інтелектуального розвитку учнів, керівник гуртка національно – патріотичного виховання Часіна О.О.  спільно з керівником фізвиховання Маслей Т.О. організували та провели  військово – спортивний патріотичний вечір, присвячений  Дню українського козацтва  та Дню захисника України.

В змаганнях взяли участь представники всіх груп ліцею, які були поділені на три команди – курені   «Хортиця», «Чайка» та «Корсунь»;  підтримували їх численні глядачі та вболівальники.

 На початку змагань перед присутніми виступив вокальний ансамбль ліцею «Чарівниці» з українськими козацькими піснями, а журі побажали перемог всім учасникам, які вирішили довести свою козацьку силу,витривалість та  характер у чесній боротьбі.  

Учасники змагань приймали участь  у дев’ятьох  цікавих та захоплюючих конкурсах . Перед кожною  з естафет всі присутні дізнавалися про  щось нове з козацького життя – побут, звичаї та традиції козаків. За підсумками основних та додаткових завдань  перемогу в «Козацьких забавах» здобув курінь «Хортиця».

В залі панувала дружня та азартна атмосфера, всі присутні отримали заряд позитивного настрою.

Молодому поколінню необхідно пам’ятати, що всі ми є нащадками славних українських козаків, що козацькому роду нема переводу!