Всесвітній день доброти

14 листопада, 2022 § 0

13 листопада у всьому світі відзначають День доброти. Це чудове свято, яке допомагає проявити свою турботу та любов до ближніх. Доброта закладена в ідентичності людини. Коли ми робимо щось добре, то наше серце наповнюється співчуттям один до одного.

Мета Всесвітнього дня доброти – залучати людей до добрих вчинків та благодійності. Також, чудова нагода, щоб вкотре нагадати собі істинні цінності людства і про те, що добро здатне змінити життя кожної людини на краще. Такі речі, як посміхатися, обіймати, дякувати, подавати руку, говорити приємні слова чи просто вислухати, здаються елементарними, але насправді є дуже важливими.

Психолог ліцею разом із здобувачами освіти провели акцію «Стрічка доброти», роздавали різнокольорові стрічки, з добрими надписами, що надихають на гарні справи та рішучі кроки.

Щоб закріпити поняття добра та традицій доброчинності, допомогти учнівській молоді глибше засвоїти моральне поняття доброти, виробити інструкцію неагресивних способів поведінки, розвивати навички оцінки та оціночного ставлення, формувати в учнів позитивні якості був проведений тренінг «Доброта врятує світ, тож спішіть творити добро!»