Виробнича практика учнів навчальної групи № 14 гр. з професії офіціант, бармен

23 грудня, 2020 § 0

Професійна підготовка кваліфікованих робітників з професії  офіціант, бармен здійснюється із впровадженням елементів дуальної форми навчання, суть якої полягає у паралельному навчанні здобувачів освіти у закладі освіти та на підприємстві. Освітній  процес здійснюється шляхом поєднання виробничого навчання в майстернях закладу освіти, виробничого навчання в умовах виробництва та виробничої практики на підприємствах.

Відповідно до укладених угод між закладом освіти та підприємствами учні навчальної групи № 14 з професії офіціант, бармен проходять виробничу практику на підприємствах громадського харчування, а саме: кафе «Пелікан», кафе «Едельвейс», кафе «Піцерія», ресторан «Дружба», кафе «Червона шапочка», кафе «Варош», ГРК «Фокус», кафе «Закарпаття».

Здобувачі освіти розподілені   по робочих місцях  з закріпленими за ними  наставниками з числа найбільш досвідчених кваліфікованих фахівців підприємства.  Їм надано устаткування, інструменти,   робочі матеріали, необхідні для засвоєння професії відповідно до програми.