Виробнича практика з професії кравець; кравець, закрійник

29 травня, 2019 § 0

Відповідно до укладених угод між закладом освіти та швейними підприємствами учні проходять виробничу практику з професії кравець та кравець, закрійник на робочих місцях. Щоб закріпити набуті під час навчального процесу знання, навички та вміння, учні ліцею проходять виробничу практику на підприємствах міста та району. Частина учнів проходять практику в м.Хуст ТОВ «Бон Хуст» де виконують швейні роботи при виготовленні взуття. Учні які проходять виробничу практику у весільних салонах «Камелія» та «Пан» виготовляють весільні та вечірні сукні, а практиканти швейної фабрики «Тріо» виготовляють спецодяг. Зміст детальної програми виробничої практики враховує конкретні умови підприємства-замовника кадрів, оволодіння учнями сучасною технікою і технологією, прийомами і способами роботи передових робітників виробництва.  Під час проходження виробничої практики учні знайомляться з новими видами технологічного обладнання, інноваційними технологіями виробництва, працюють на сучасному швейному обладнанні з використанням засобів малої механізації.

Учні зможуть легше адаптуватися у трудовому колективі та самореалізуватися при подальшому працевлаштуванні на підприємствах.

Під час практики роботодавці мають нагоду оцінити професійний рівень молодих фахівців і запропонувати їм по закінченні навчання робочі місця.