Вдосконалення професійних навиків

23 травня, 2023 § 0

З квітня учні навчальної групи № 11 з професії кравець  проходять виробничу практику на робочих місцях відповідно до укладених договорів між закладом освіти та швейними підприємствами. Щоб закріпити набуті під час освітнього процесу знання, навички та вміння, учні ліцею проходять виробничу практику на підприємствах міста та району. Учні, які проходять виробничу практику на базі швейної фабрики ПАТ «Гроно-Текс» м.Виноградів виготовляють чоловічі костюми.

Виробнича практика є одним  з етапів підготовки кваліфікованих робітників, метою  якої є: отримання більш глибоких знань та практичних навичок з професії, які в  подальшому забезпечать успішну трудову діяльність. 

Під час  проходження  практики здобувачі освіти мають можливість перевірити свій професіоналізм, отримані під час навчання в  закладі освіти знання, вивчити реальні ситуації. Звичайно, особливо важливих і відповідальних завдань молодий фахівець може й не отримати, але він цілком здатний працювати рядовим виконавцем і брати участь у вирішенні загальних виробничих завдань.

Під час проходження виробничої практики здобувачі освіти вдосконалюють свою професійну майстерність, набувають нових знань та навичок.  Зміст детальної програми виробничої практики враховує конкретні умови підприємства-замовника кадрів, оволодіння учнями сучасною технікою і технологією, прийомами і способами роботи передових робітників виробництва. 

Майстри виробничого навчання Тетяна Силимонка та Марія Мондич систематично відвідують  учнів на робочих місцях, цікавляться  відгуками роботодавців про знання, вміння та навички майбутніх фахівців.

Випускники зможуть легше адаптуватися у трудовому колективі та самореалізуватися при подальшому працевлаштуванні на підприємствах, а роботодавці мають нагоду оцінити професійний рівень молодих фахівців і запропонувати їм по закінченні навчання робочі місця.