Вдосконалення професійних навиків

22 червня, 2022 § 0

Протягом травня та червня учні випускої групи № 12 з професії перукар (перукар – модельєр) проходять виробничу практику на робочих місцях згідно з укладеними договорами. Мета практики – відпрацювання практичних прийомів та навичок для отримання кваліфікації перукаря 2 класу.

Основне завдання виробничого навчання в умовах виробництва – закріпити, удосконалити та розширити набуті учнями при навчанні в навчальних майстернях практичних умінь і навичок; освоїти прийоми і способи виконання виробничих робіт і функцій, типових для змісту праці робітника відповідної професії і рівня кваліфікації в умовах виробництва, розвиток професійної самостійності та відповідальності; залучення учнів до виробничого життя робочих колективів; надбання учнями практичного досвіду на виробництві.

Під час виробничої практики учні вивчають передові високопродуктивні прийоми та способи праці, а також інструменти, пристосування, оснащення, що застосовується новаторами побутового обслуговування; суворо дотримуються правил охорони праці, пожежної безпеки.

Майстер виробничого навчання  Лесюк О.М. регулярно проводить перевірку  учнів у салонах краси міста та району, де вони проходять виробничу практику, знайомляться з умовами праці, станом виконання вимог детальної програми практики, цікавляться відгуками роботодавців про знання, вміння та навички майбутніх перукарів.